Özborsan Aş 1988 yılından beri Dikişli çelik boru ve profil üretiminde bulunmakta olup, yatırım ve teknolojisi ile sektördeki öncü konumu korumakta, daha iyisini yapmak adına sürekli gelişmekte ve kendini yenilemektedir. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti ve kalitedir.

ÖZBORSAN BORU SAN. TİC. A.Ş.
"Türkiye'nin En büyük üreticilerinden biridir. yıllık 200.000 ton üretim kapasitesine sahiptir".

"ÖZBORSAN BORU SAN. ve TİC. A.Ş., Modern teknoloji ile kurulmuş, sürekli teknolojisine yatırım yapan bir firmadır. Başta çelik boru ve profillerin üretimi yapmakla beraber, Boru , profil Makineleri ve Pres Makineleri üretimini de gerçekleştirmektedir. Yine Elektrik direkleri , Taşıyıcı direkler, Kaynaklı kuleler, Prefabrik evler üretimini de gerçekleştiren ÖZBORSAN, Büyük Çelik konstrüksiyon projelerini, Yurt içinde ve yurtdışına gerçekleştirmektedir.

ÖZBORSAN Yurtiçi pazarlama ve satış faaliyetleri ve uluslararası pazarlama ve satış faaliyetleri ile satışlarını gerçekleştirirken, yıllık üretiminin % 80'ni ihraç etmektedir. Geniş ürün yelpazesini ve faaliyetlerini Dünyanın birçok ülkesinde gerçekleştirmektedir ; İngiltere, İrlanda, Belçika, Amerika, Umman, Yemen , Irak ve dünyanın bir çok ülkesinde sizlerleyiz...